Video (7.x-2.12) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: Access denied
ga: Cead rochtana diúltaithe
