Video (7.x-2.12) - en to sq translation catalogue (21 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: default
sq: e prezgjedhur

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Export
sq: Eksporto

en: Save
sq: Ruaj

en: Node
sq: Nyjë

en: Access denied
sq: Ndalohet hyrja

en: active
sq: aktiv

en: configure
sq: konfigurimi

en: Revert
sq: Rikthe

en: revert
sq: rikthe

en: export
sq: eksporto
