Video (7.x-2.13) - en to hu translation catalogue (78 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: File
hu: Fájl

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: None
hu: Nincs

en: default
hu: alapértelmezés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Export
hu: Exportálás

en: Terms and Conditions
hu: Felhasználói szerződés

en: Save
hu: Mentés

en: Are you sure you want to delete the preset %name?
hu: %name beállítás biztosan törölhető?

en: Audio settings
hu: Audió beállításai

en: Players
hu: Lejátszók

en: Dimensions
hu: Kiterjedés

en: Node
hu: Tartalom

en: Access denied
hu: A hozzáférés megtagadva

en: active
hu: aktív

en: configure
hu: beállít

en: Advanced
hu: Haladó

en: Video Upload
hu: Videó feltöltés

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Media
hu: Média

en: General
hu: Általános

en: Duration
hu: Időtartam

en: Rules
hu: Szabályok

en: minutes
hu: perc

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Video
hu: Videó

en: revert
hu: visszaállítás

en: Audio sample rate
hu: Mintavételi arány

en: Audio bitrate
hu: Audió bitráta

en: video
hu: videó

en: Not supported
hu: Nem támogatott

en: Video settings
hu: Videó beállítások

en: Presets
hu: Beállítások

en: Add preset
hu: Beállítás hozzáadása

en: export
hu: exportálás

en: Scheduling
hu: Ütemezés

en: Origin
hu: Kezdőpont

en: Preset name
hu: Beállítás neve

en: Export preset
hu: Beállítás exportálása

en: Your email address
hu: E-mail cím

en: Link title
hu: Hivatkozás címe

en: Override defaults
hu: Alapértelmezés felülbírálása

en: no preview
hu: nincs előnézet

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
hu: Figyelmeztetés: Ezt csak a megbízható szerepköröknek szabad megadni, mert biztonsági következményekkel jár.

en: Default: %value
hu: Alapértelmezés: %value

en: documentation
hu: dokumentáció

en: Convert video on save
hu: Videó konvertálása mentéskor

en: Divx Player
hu: Divx Lejátszó

en: Real Media Player
hu: Real Media Lejátszó

en: FLV Flash Players
hu: FLV Flash Lejátszó

en: SWF Flash Player
hu: SWF Flash Lejátszó

en: Number of thumbnails
hu: Bélyegképek száma

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Linked to content
hu: Hivatkozva a tartalomra

en: Path to qt-faststart
hu: A qt-faststar útvonala

en: Nothing
hu: Semmi

en: HTML5 Player
hu: HTML5 lejátszó

en: Video thumbnails
hu: Videó bélyegképek

en: Video thumbnail
hu: Videó bélyegképe

en: Video thumbnail style
hu: A videó bélyegképének stílusa

en: Original video thumbnail
hu: A videó eredeti bélyegképe

en: Bypass video conversion
hu: A videó átalakításának kihagyása

en: Convert video on submit
hu: Videó átalakítása a tartalom beküldésekor

en: Use default thumbnail
hu: Alapértelmezett bélyegkép használata

en: Upscale
hu: Felnagyítás

en: Video url
hu: Videó webcíme

en: @entity using @field
hu: @entity @field használatával

en: Dimension of thumbnails
hu: Bélyegképek mérete
