Video (7.x-2.13) - en to ka translation catalogue (25 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: File
ka: ფაილი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Access denied
ka: წვდომა აკრძალულია

en: active
ka: აქტიური

en: configure
ka: კონფიგურირება

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Media
ka: მედია

en: General
ka: ზოგადი

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: revert
ka: დაბრუნება

en: Nothing
ka: არაფერი
