Video (7.x-2.13) - en to or translation catalogue (11 entries)

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Access denied
or: ଅଭିଗମ୍ୟତା ବାରଣ ହୋଇଛି

en: active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ

en: revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ
