Video (7.x-2.14) - en to bg translation catalogue (26 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: default
bg: по подразбиране

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Export
bg: Експорт

en: Save
bg: Запази

en: Node
bg: Материал

en: Access denied
bg: Достъпът забранен

en: active
bg: активен

en: configure
bg: конфигурирай

en: Media
bg: Медия

en: General
bg: Общи

en: Duration
bg: Период

en: minutes
bg: минути

en: Revert
bg: Връщане

en: revert
bg: връщане
