Video (7.x-2.14) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Node
br: Skoulm

en: Access denied
br: Moned nac'het

en: Your email address
br: Ho chomlec'h postel
