Video (7.x-2.14) - en to eo translation catalogue (24 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: File
eo: Dosiero

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: default
eo: defaŭlto

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Export
eo: Eksportu

en: Save
eo: Konservu

en: Node
eo: Nodo

en: Access denied
eo: Aliro malpermesata.

en: active
eo: aktiva

en: configure
eo: agordu

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Rules
eo: Reguloj

en: Revert
eo: Malfari

en: revert
eo: malfari
