Video (7.x-2.14) - en to my translation catalogue (20 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: File
my: ဖိုင်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Access denied
my: လုပ်ပိုင်ခွင့်မရနိုင်ပါ

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Rules
my: စည်းကမ်းများ

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: Nothing
my: တစ်ခုမှမဟုတ်
