Video (7.x-2.14) - en to nl translation catalogue (85 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: File
nl: Bestand

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: default
nl: standaard

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Export
nl: Exporteren

en: Terms and Conditions
nl: Algemene voorwaarden

en: Save
nl: Opslaan

en: Dimensions
nl: Afmetingen

en: Access denied
nl: Geen toegang

en: active
nl: actief

en: configure
nl: instellen

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: General
nl: Algemeen

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Rules
nl: Regels

en: minutes
nl: minuten

en: Revert
nl: Terugzetten

en: revert
nl: terugzetten

en: Player settings
nl: Speler-instellingen

en: Audio bitrate
nl: Audio-bitrate

en: Thumbnail format
nl: Miniatuur formaat

en: Not supported
nl: Niet ondersteund.

en: Video settings
nl: Video-instellingen

en: Presets
nl: Instellingen

en: export
nl: exporteer

en: Scheduling
nl: Planning

en: Origin
nl: Oorsprong

en: Your email address
nl: Uw e-mailadres

en: Test mode
nl: Testmodus

en: Link title
nl: Linktitel

en: Automatically start video on page load
nl: Video automatisch starten zodra de pagina laadt

en: Start the video when the page and video loads
nl: Start de video wanneer de pagina en de video laden.

en: Override defaults
nl: Standaardwaarden overschrijven

en: no preview
nl: geen voorbeeldweergave

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
nl: Let op: alleen toevoegen aan rollen die u vertrouwt; dit toegangsrecht kan schadelijke gevolgen hebben voor de beveiliging van het systeem.

en: Default: %value
nl: Standaard: %value

en: documentation
nl: documentatie

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Testing mode
nl: Testmodus

en: Linked to content
nl: Gelinkt naar inhoud

en: Nothing
nl: Niets

en: Video thumbnails
nl: Video-miniaturen

en: Video thumbnail
nl: Videominiatuur

en: The uploaded image will be used as video thumbnail on this video.
nl: De geüploade afbeelding zal worden gebruikt als thumbnail voor deze video.

en: Default video thumbnail
nl: Standaard videominiatuur

en: Preview thumbnail style
nl: Stijl van miniatuur voorbeeldweergave

en: Video quality
nl: Video kwaliteit

en: Upscale
nl: Opschalen

en: Video url
nl: Video-URL

en: @entity using @field
nl: @entity die @field gebruikt

en: Output video dimensions
nl: Videoafmetingen van geconverteerde video's

en: transcoder settings
nl: transcoder-instellingen

en: preset settings
nl: preset-instellingen

en: If you choose <i>Automatically extract thumbnails from video</i> then please make sure to configure your !settings to make this work properly.
nl: Indien u kiest voor <i>Miniaturen automatisch genereren uit video</i> zorg er dan voor om de !settings goed in te stellen.

en: The widthXheight of the video.
nl: De afmetingen van de video.

en: Video conversion status.
nl: Videoconversie status.

en: Video playtime.
nl: Video afspeelduur.

en: Video conversion start
nl: Videoconversie start

en: This setting can be overridden in node edit or preset settings. Select the most suitable values to use as output dimensions, as selecting a bad value could cause video conversion to fail.
nl: Deze instelling kan worden overschreven in het node-formulier of de preset-instellingen. Selecteer de geschikste waarden voor de video-afmetingen omdat met een incorrecte afmeting de conversie kan mislukken.

en: Convert videos automatically using FFmpeg or Zencoder. You can define presets at !preset to automatically convert videos to web compatible formats eg. FLV, MP4. Make sure to configure your !settings to make this work properly.
nl: Converteer video's automatisch met FFmpeg of Zencoder. U kunt presets definiëren op !preset om de video's automatisch om te zetten in formaten geschikt voor het web, zoals FLV en MP4. Stel de !settings goed in om deze functionaliteit mogelijk te maken.

en: You can use a default thumbnail for all videos or videos from which a thumbnail can't be extracted. Settings to use default video thumbnails will be available on node edit. You can change the permissions for other users too.
nl: U kunt een standaardminiatuur voor alle video's gebruiken of alleen voor de video's waarvoor een miniatuur niet gegenereerd kan worden. De instelling om het standaardminiatuur te gebruiken bevindt zich op het node-formulier. U kunt ook de toegangsrechten voor andere gebruikers instellen.

en: This image style will be used to show extracted video thumbnails on video node edit. Extracted thumbnail preview will also use this style.
nl: Deze afbeeldingsstijl wordt gebruik om de gegenereerde videominiaturen weer te geven op het node-formulier. De voorbeeldminiatuurweergave gebruikt deze stijl ook.

en: Upload destination of original file
nl: Uploadbestemming van het originele bestand

en: Select where the original video files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
nl: Selecteer waar originele videobestanden moeten worden opgeslagen. Afgeschermde bestandsopslag geeft aanmerkelijk meer overhead dan openbare bestandsopslag, maar maakt selectieve toegang tot bestanden in dit veld mogelijk.

en: Upload destination of converted files
nl: Upload-bestemming van geconverteerde bestanden

en: Select where the converted video files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
nl: Selecteer waar geconverteerde videobestanden moeten worden opgeslagen. Afgeschermde bestandsopslag geeft aanmerkelijk meer overhead dan openbare bestandsopslag, maar maakt selectieve toegang tot bestanden in dit veld mogelijk.

en: Upload destination of thumbnails
nl: Upload-bestemming van miniaturen

en: Select where the generated thumbnails should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
nl: Selecteer waar gegenereerde miniatuurweergaven moeten worden opgeslagen. Afgeschermde bestandsopslag geeft aanmerkelijk meer overhead dan openbare bestandsopslag, maar maakt selectieve toegang tot bestanden in dit veld mogelijk.

en: You are using the FFmpeg transcoder. Using @scheme to store videos is not advised because FFmpeg is not able to transcode remote files. Every time FFmpeg needs access to the video, it will be copied to a temporary location.
nl: U gebruikt de FFmpeg-transcoder. Het gebruik van @scheme om videos op te slaan wordt afgeraden omdat FFmpeg niet in staat is om bestanden op afstand te transcoderen. Wanneer FFmpeg de video benadert zal de video worden gekopieerd naar een tijdelijke locatie.

en: Be aware that using @scheme to store thumbnails increases the overhead of dynamic image manipulation by the Image module.
nl: Wees ervan bewust dat het gebruik van @scheme om miniaturen op te slaan de overhead van het dynamisch genereren van afbeeldingen door de Image-module vergroot.

en: Enable auto video conversion
nl: Automatische videoconversie inschakelen

en: The field to which video @filename was uploaded doesn't seem to contain this video anymore. Entity type: @entity-type, entity id: @entity-id, field name: @fieldname, field language: @langcode, delta: @delta.
nl: Het veld waar video @filename naar was geüpload lijkt deze video niet meer te bevatten. Entity type: @entity-type, entity id: @entity-id, veld naam: @fieldname, veldtaal: @langcode, delta: @delta.

en: Failed to acquire lock to download thumbnails for @video-filename.
nl: Het verkrijgen van een lock om de miniaturen voor  @video-filename te downloaden is mislukt.

en: Could not copy @thumbsrc to @thumbdest.
nl: Kon @thumbsrc niet kopiëren naar @thumbdest.
