Video (7.x-2.14) - en to ps translation catalogue (18 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: File
ps: دوتنه

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: default
ps: تلواله

en: Name
ps: نوم

en: Export
ps: بهرول

en: Access denied
ps: لاسرسی رد شو

en: active
ps: فعال

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Media
ps: رسنۍ

en: General
ps: ټوليز
