Video (7.x-2.14) - en to sk translation catalogue (42 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: File
sk: Súbor

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: default
sk: predvolené

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Export
sk: Exportovať

en: Save
sk: Uložiť

en: Dimensions
sk: Rozmery

en: Node
sk: Uzol

en: Access denied
sk: Prístup odmietnutý

en: active
sk: aktívny

en: configure
sk: konfigurácia

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Media
sk: Médiá

en: General
sk: Všeobecné

en: Duration
sk: Trvanie

en: Rules
sk: Pravidlá

en: minutes
sk: minúty

en: Revert
sk: Vrátiť

en: revert
sk: vrátiť

en: Video settings
sk: Nastavenia videa

en: Scheduling
sk: Plánovanie

en: Your email address
sk: Vaša emailová adresa

en: Test mode
sk: Testovací režim

en: Link title
sk: Titulok adresy

en: Override defaults
sk: Nahradiť predvolené

en: no preview
sk: bez náhľadu

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
sk: Upozornenie: Prideľujte len dôveryhodnej kategórii používateľov; toto oprávnenie má dôsledky na zabezpečenie systému.

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Linked to content
sk: Viazaný s obsahom

en: Nothing
sk: Nič
