Video (7.x-2.15) - en to ast translation catalogue (24 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: File
ast: Ficheru

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: default
ast: predefiníu

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Export
ast: Esportar

en: Save
ast: Guardar

en: Node
ast: Noyu

en: Access denied
ast: Accesu torgáu

en: active
ast: activu

en: configure
ast: configurar

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: General
ast: Xeneral

en: Revert
ast: Desfacer

en: revert
ast: desfacer
