Video (7.x-2.15) - en to bo translation catalogue (40 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: default
bo: སོར་འཇོག

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Access denied
bo: བེད་སྤྱོད་བཀག་འགོག་བྱས་ཚར

en: active
bo: སྤྱོད་བཞིན་ཡོད་པ

en: configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Rules
bo: སྒྲིག་ལམ

en: Revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Not supported
bo: རྒྱབ་སྐྱོར་མེད

en: Video settings
bo: བརྙན་ཟློས་སྒྲིག་འགོད།

en: Link title
bo: ཁ་བྱང་དང་སྦྲེལ་བ

en: Override defaults
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཚབ་ཏུ་འཇུག

en: no preview
bo: སྔོན་ལྟ་མེད

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
bo: ཉེན་བརྡ། བློ་འཁེལ་ཆོག་པའི་འགན་ནུས་ཁོ་ན་ལ་སྤྲོད་དགོས། སྤྱོད་དབང་འདིས་བདེ་འཇགས་ཀྱི་གནད་དོན་འབྱུང་སྲིད།

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽

en: Linked to content
bo: ནང་དོན་ལ་སྦྲེལ་ཟིན

en: Nothing
bo: གང་ཡང་མེད

en: @entity using @field
bo: @entity དང་@field་སྤྱོད་བཞིན་ཡོད་པ
