Video (7.x-2.2-beta5) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: delete
nn: wiskje

en: Delete
nn: Wiskje

en: Content
nn: Ynhâld

en: Edit
nn: Bewurkje

en: edit
nn: bewurkje
