Video (7.x-2.2-beta5) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Description
th: คำอธิบาย

en: File
th: ไฟล์

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: edit
th: แก้ไข

en: Export
th: ส่งออก

en: Terms and Conditions
th: ข้อตกลงการใช้งาน

en: Not found
th: ไม่พบ

en: Media
th: สื่อ

en: General
th: ทั่วไป

en: Duration
th: เวลาสอบ

en: Video
th: วีดีโอ

en: Upload destination
th: ที่หมายของการอัพโหลด

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
th: คำเตือน: ให้บทบาทที่เชื่อถือได้เท่านั้น การอนุญาตนี้มีปัจจัยด้านความปลอดภัย

en: Nothing
th: ไม่มีอะไร
