Video (7.x-2.15) - en to is translation catalogue (29 entries)

en: delete
is: eyða

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: File
is: Skrá

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: default
is: sjálfgefið

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Export
is: Flytja út

en: Terms and Conditions
is: Skilmálar og skilyrði

en: Save
is: Vista

en: Node
is: Nóða

en: Access denied
is: Aðgangi hafnað

en: active
is: virkur

en: configure
is: stilla

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: General
is: Almennt

en: Rules
is: Reglur

en: revert
is: bakfæra

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
is: Aðvörun: Veitið aðeins þeim hlutverkum sem þið treystið; þessi heimild hefur öryggisáhrif.
