Video (7.x-2.15) - en to jv translation catalogue (29 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: File
jv: Berkas

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: default
jv: gawan

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Export
jv: Ngékspor

en: Save
jv: Simpen

en: Access denied
jv: Akses ditolak

en: configure
jv: konfigurasi

en: Advanced
jv: Mahir

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: General
jv: Umum

en: Revert
jv: Baléknā

en: revert
jv: balékna

en: Override defaults
jv: Numpuki gawan asline

en: no preview
jv: ora ānā pratinjau

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
jv: Welingan: Wénéhānā kanggo parāgā sing dipercaya waé; kawenangan iki nduwéni pengaruh marang keamanan situs.

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)

en: Linked to content
jv: Tautna nang kontèn

en: Nothing
jv: Ora ana
