Video (7.x-2.15) - en to km translation catalogue (32 entries)

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: File
km: ឯកសារ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: default
km: លំនាំដើម

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Export
km: នាំចេញ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Access denied
km: ការ​ចូល​ដំណើរការ​ត្រូវ​បាន​បដិសេធ

en: active
km: សកម្ម

en: configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Media
km: មេឌៀ

en: General
km: ទូទៅ​

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម​

en: Override defaults
km: បដិសេធ​លំនាំ​ដើម

en: no preview
km: គ្មាន​ការ​មើល​ជា​មុន

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
km: ព្រមាន​ ៖ សូម​ផ្តល់​នូវ​តួនាទី​ដែល​ទុក​ចិត្ត​ប៉ុណ្ណោះ សិទ្ធិនេះ​មាន​ការ​បង្ហាញ​នូវ​ការ​ព្រមានសុវត្ថិភាព​ ។

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)

en: Linked to content
km: បាន​តភ្ជាប់​ទៅកាន់​មាតិកា

en: Nothing
km: មិន​មាន
