Video (7.x-2.15) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Node
mg: Fehy
