Video (7.x-2.15) - en to mn translation catalogue (25 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: File
mn: Файл

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: default
mn: Үндсэн

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Dimensions
mn: Хэмжээнүүд

en: Node
mn: Зангилаа

en: Access denied
mn: Хандалт боломжгүй

en: configure
mn: тохируулах

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Revert
mn: Буцаах

en: revert
mn: буцаах
