Video Background (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: User interface
de: Benutzeroberfläche

en: Save
de: Speichern

en: Loop
de: Schleife

en: Additional settings
de: Zusätzliche Einstellungen

en: Mute
de: Stumm
