Video Background (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Save
fr: Enregistrer

en: Loop
fr: Boucle

en: Additional settings
fr: Réglages additionnels

en: Poster
fr: Recruteur
