Video Background (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Save
pl: Zapisz

en: Loop
pl: Pętla

en: Additional settings
pl: Dodatkowe ustawienia

en: Mute
pl: Wyciszenie
