Video Background (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: Save
es: Guardar

en: Loop
es: Bucle

en: Additional settings
es: Configuraciones adicionales

en: Poster
es: Imágen de carátula
