Video Background (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Save
it: Salva

en: Loop
it: Iterazione

en: Additional settings
it: Impostazioni aggiuntive

en: Poster
it: Autore
