Video Background (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Save
nl: Opslaan

en: Loop
nl: Lus

en: Additional settings
nl: Aanvullende instellingen

en: Mute
nl: Dempen
