Video Background (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Save
uk: Зберегти

en: Loop
uk: Цикл

en: Additional settings
uk: Додаткові налаштування

en: Mute
uk: Вимкнути звук

en: Poster
uk: Плакат
