Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Error
af: Fout

en: English
af: Engels

en: French
af: Frans

en: Spanish
af: Spaans

en: Japanese
af: Japanees
