Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Error
am: ስህተት

en: English
am: እግሊዝኛ

en: French
am: ፈረንሳይኛ

en: Spanish
am: ስፓኒሽ

en: Japanese
am: ጃፓንኛ
