Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Error
ast: Fallu

en: English
ast: Inglés

en: French
ast: Francés

en: Spanish
ast: Castellanu

en: Japanese
ast: Xaponés
