Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Error
be: Памылка

en: Media
be: Мультымедыя

en: English
be: Ангельская

en: French
be: Французская

en: Spanish
be: Гішпанская

en: Japanese
be: Японская
