Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Error
bg: Грешка

en: Media
bg: Медия

en: English
bg: Английски

en: French
bg: Френски

en: Spanish
bg: Испански

en: Japanese
bg: Японски
