Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Error
bn: ত্রুটি

en: Media
bn: মাধ্যম

en: English
bn: ইংরেজী

en: French
bn: ফরাসী

en: Japanese
bn: জাপানী
