Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: English
bo: English(དབྱིན་སྐད།)

en: French
bo: ཧྥ་རན་སེའི་སྐད།

en: Spanish
bo: སི་ཕེན་སྐད།

en: Japanese
bo: ལྗར་པན་སྐད།
