Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Media
ca: Multimèdia

en: English
ca: Anglès

en: French
ca: Francès

en: Spanish
ca: Espanyol

en: Japanese
ca: Japonès

en: Any language
ca: Qualsevol llengua
