Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Error
cs: Chyba

en: Media
cs: Média

en: English
cs: Anglicky

en: French
cs: Francouzsky

en: Spanish
cs: Španělsky

en: Japanese
cs: Japonsky
