Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Error
cy: Gwall

en: Media
cy: Cyfryngau

en: English
cy: Saesneg

en: French
cy: Ffrangeg

en: Spanish
cy: Sbaeneg

en: Japanese
cy: Siapaneg
