Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Error
da: Fejl

en: English
da: Engelsk

en: French
da: Fransk

en: Spanish
da: Spansk

en: Japanese
da: Japansk
