Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Error
de: Fehler

en: Media
de: Medien

en: English
de: Englisch

en: French
de: Französisch

en: Spanish
de: Spanisch

en: Japanese
de: Japanisch

en: Chinese
de: Chinesisch

en: Any language
de: Beliebige Sprache
