Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: English
dz: ཨིང་ལིཤ།

en: French
dz: ཕིརེནཆི།

en: Spanish
dz: སིཔེ་ནིཤི།

en: Japanese
dz: ཇ་པ་ནིསི།
