Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Error
eo: Eraro

en: English
eo: Angla

en: French
eo: Franca

en: Spanish
eo: Hispana

en: Japanese
eo: Japana
