Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Error
et: Viga

en: Media
et: Meedia

en: English
et: Inglise keel

en: French
et: Prantsuse keel

en: Spanish
et: Hispaania keel

en: Japanese
et: Jaapani keel
