Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Error
eu: Errorea

en: English
eu: Ingelesa

en: French
eu: Frantsesa

en: Spanish
eu: Gaztelera

en: Japanese
eu: Japoniera
