Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Error
fi: Virhe

en: English
fi: englanti

en: French
fi: ranska

en: Spanish
fi: espanja

en: Japanese
fi: japani
