Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Error
gl: Erro

en: Media
gl: Medios

en: English
gl: Inglés

en: French
gl: Francés

en: Spanish
gl: Español

en: Japanese
gl: Xaponés
