Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Error
he: שגיאה

en: Media
he: מדיה

en: English
he: אנגלית

en: French
he: צרפתית

en: Spanish
he: ספרדית

en: Japanese
he: יפנית

en: Any language
he: כל שפה
