Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Error
hr: Greška

en: Media
hr: Mediji

en: English
hr: Engleski

en: French
hr: Francuski

en: Spanish
hr: Španjolski

en: Japanese
hr: Japanski
