Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Error
hu: Hiba

en: Media
hu: Média

en: English
hu: angol

en: French
hu: francia

en: Spanish
hu: spanyol

en: Japanese
hu: japán
