Video Embed AOL (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Error
hy: Սխալ

en: Media
hy: Մեդիա

en: English
hy: Անգլերեն

en: French
hy: Ֆրանսերեն

en: Spanish
hy: Իսպաներեն

en: Japanese
hy: Ճապոներեն
